Ceviz Fidanı Fiyatları ve Pazarlaması

Emek fidancılığın garantisinde olan fidanlar, Gıda ve Tarım bakanlığı onaylı olmasıyla oldukça fazla sipariş alınmaktadır. Sizler, aşısız ve aşılı ceviz fidanı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, müşteri danışmanımıza istediğiniz cins ve boyu ile bilgi verebilirsiniz. Bizlerde tüplü açık köklü ceviz fidanı bulunduğu için, satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yöre ve bölgesine anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla gönderebiliriz.  Fiyat politikamız, herkese eşit olup, pazarlık hususunda üreticiyle itibar sağlamanız gerekmektedir. Firmamızdan istediğiniz boy ve cinsten 7/24 satın alabilirsiniz. Yerli ve yabancı fidanlarımızın fiyatları arasında farklılık gösterilebilir.

Bulunduğunuz yöreye göre iklim koşulunu göz önünde bulundurarak, satın almanız daha verimli geçecektir. Aynı zamanda devlet tarafından verilen hibe desteği ile %50 daha az bir bedel ödemiş olacaksınız. Son yıllarda artan karlı yatım ile geleceğinizi garanti almak isteyenler, ceviz fidanı üreticiliğini seçmektedir. Ceviz, fiyatları aracı sebebiyle oldukça piyasada oldukça satılmaktadır. Üreticiden direk tüketiciye ulaştıran emek fidancılık, piyasanın altında bir politika sağlamaktadır.

Ceviz Fidanı Fiyatları

Ceviz fidanı üreticileri için, pazarlama ve fiyat kavramları hakkındaki görüntüsüdür.

Ceviz Fidanı Pazarlama Alanı

Hem üretimi hemde tüketimi düşünen ilk firmalardan birisi olarak, 2016 yılının bu yaz sezonunda da fidan kreasyonlarının üretim ve satışlarını yapmaktayız. Sadece yurt içinde pazarlama yapmamaktayız. Aynı süreç içerisinde yurt dışında da, pazarlama yapma hakimiyetine sahibiyiz. Pazarlama konusunda, müşterilerimizi memnun etmek için uğraşlar içerisindeyiz. Ülkemizdeki diğer firmalara nazaran, pazarlama konularında özel prensiplerine sahibiz. Emek fidancılık firması şuanda aktif olarak, yurt içi ve yurt dışında anlaşma sağlamaya devam etmektedir. Gerek yurt dışından gerekse de yurt içinden bizler ile iletişime geçerek, ön görüşme sağlayabilirsiniz. Ön görüşmeyi ise, verdiğimiz iletişim adreslerinden sağlamaktayız. İstekleriniz doğrultusunda ürünleri, istediğiniz adrese sipariş etmekteyiz. Kısa ve uzun vadeli olarak, çalışma şansına sahipsiniz. Uzun vadeli çalışmak isteyen müşterilerimiz için, özel indirim ve kampanyalar düzenleyerek sizleri haberdar etmekteyiz.

Ceviz Fidanları Üreticisi

2016 yılının en aktif ceviz fidanı üreticisi olan emek fidancılık, görüntüsüdür.

Eğer emek fidancılık firması ile iletişime geçmek istiyorsanız;

Firma Kurucusu ve Yöneticisi: Serkan Kargı

Firma İletişim Adresi: 0536 461 6586

Firma Merkezi Adresi: Sahil Yenice Mahallesi No:36 Bandırma/Balıkesir

Firma Resmi İnternet Adresi: Ceviz Fidanı

Ceviz fidanı üretiminin yapıldığı tesisin, özel görüntüleri ise aşağıdaki bölümde yer almaktadır. Bu video ile fidanlar hakkında, bilgi sahibi olabilirsiniz. 2016 yılı itibariyle artık, bu tarz videoların çekimleri de yapılacaktır. Emek fidancılık olarak çekimlerinin yapıldığı bu videoya ulaşmak için, bizleri takip ediniz.

     

Serkan KARGI

http://www.emekfidancilik.com/ web sitenin kurucusu ve editörüdür. 1990 yılından bu yana, ceviz fidanı sektöründe çalışmasını sürdürmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir