Ceviz Fidanı Üreticilerine Sağlanan Hibe Desteği

Yaz sezonu aylarının gelmesiyle beraber büyük oranda satışlar elde edilen emek fidancılık, Balıkesir ve çevresinde kurulmuş olan profesyonel bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Ceviz fidanı satın alarak, özel mülkiyet de geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Profesyonel alım ve satım prensiplerimiz, sektöründe lider firma olmayı başarmıştır. Son yılların en fazla karlı yatırım gücü olan ceviz fidanı sektörü, kalitesiz ve niteliksiz firmalar artmış durumdadır. Balıkesir’in Ömerli çevresinde bulunan üretim tesisleri profesyonel kadroyla, kaliteli üretim sağlamaktadırlar. Humus bakımından zengin topraklarda yetişen fidanlar, daha verimli ve hasılatı bol olacaktır. Bu sayede geleceğinizi daha garanti hale gelecektir. Emek fidancılık, Tarım bakanlığı onaylı sertifikalarıyla, 1.cins bu internet sitesi aracığıyla fidanlarını satışa sunmaktayız. Ayrıca siz yatırımcılara, devlet tarafından hibe desteği verilmektedir. Arazinizin yapısı ve koşulu uygun ise, hibe desteğini kolayca alabilirsiniz.

 

Ceviz Fidanı Üreticileri Hibe Formu

Ceviz fidanı üreticileri için, özenle hazırlanan hibe destek formudur.

Ceviz Fidanı Hibe Desteği Şartları:

  • Sizler için, bütün şartları göz önünde bulundurarak müşteri danışmanız bu konuda yardımcı olacaktır. Tüm sorularınızı müşteri danışmanımızı arayarak istediğiniz vakit sorabilirsiniz.
  • Arazinizin yapısı ve koşulu fidan yaptırımcılığına uygun olması gerekmektedir. Eğer bizden bu hizmet satın almak isteseniz, uzmanlarımız tarafından teknik personellerimiz arazinizin tüm tahlillerini yaparlar.
  • Hibe desteği almak için, arazi 10 dönüm ve üzeri olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu destekten faydalanamazsınız.
  • Bu destek fiyatlandırması arazinizin büyüklüğüne göre hesaplanır: Yani 10 dönümlük bir arazide 1000 Türk Lirası alabilirsiniz. Ayrıca bu fiyat politikaları ” Arazinin işlenme bedeli, dikim bedeli, tohum bedeli ( aşılı – aşısız ) gibi bedeller bu desteğin içerisinde yer alır. ” bu tarz işlemleri de kapsamaktadır.
  • Bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız, araziyi satın ve kiralama işlemlerine tabii tutmayınız.
  • Belgeleriniz ve sertifikalarınızın gerçek olup Gıda ve Tarım bakanlığı tarafından onaylı olması gerekmektedir.
  • Resmi internet sayfasında yer alan destek talep formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Ağaçlandırma ve Erozyon Genel Müdürlük tarafından bu destek tahsis edilir. En yakın kuruma giderek, talep formu isteyiniz.
Açık Köklü Ceviz Fidanları

Üretim tesislerinde ürettiğimiz, açık köklü ceviz fidanı görüntüleridir.

Müşterilerimizin menfaati için, kargo şirketleri ile anlaşmamız mevcuttur. Çok ucuz bir bedel ödeyerek, adresinize kadar teslim edilmektedir. Yurtiçi, Mng, Aras, Sürat ve Ptt gibi kargo şirketleriyle anlaşma yaptık.

 

Serkan KARGI

http://www.emekfidancilik.com/ web sitenin kurucusu ve editörüdür. 1990 yılından bu yana, ceviz fidanı sektöründe çalışmasını sürdürmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir