MİSYONUMUZ

Emek Fidancılık Müşterisine değer verir, saygı duyar.
Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır.
   
Yeni müşterilerini kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir.
Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir.
  
Müşterisinin acil işlerine öncelik verir.

Amacımız müşteri memnuniyeti olmakla beraber cinsine uygun aşılı ceviz fidanı ve aşılı badem fidanı üretimi ve satışı yapmaktır.

CEVİZ FİDANI NDA doğru ve güvenilir adres EMEK Fidancılık

Ükemiz iklim koşulları itibari ile meyve yetiştiriciliğinde son derece uygun koşullara sahip olup meyve yetiştiriciliğinde dünyada önemli bir paya  sahiptir Dünyada gelişen hızlı talep artışına ülkemizdeki çiftçisi  bu talebe vermiş olduğu cevap ile ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

1995’lerde  başlatılan ceviz ve badem fidan üretimi babadan oğula halen devam ettirilmektedir. Fidancılıktaki ırka,ve cinslere göstermiş olduğumuz hassasiyet bizlere güveni beraberinde getirdi. Emek Fidancılık olarak sizler ile aynı doğrultuda ve güzel işlerde ilerlemekteyiz. üretim faaliyetimizi Bandırma’nın Sahilyenice Köyünde Devam etmektedir.

Ülkemizdeki hızlı gelişen meyveciliği Emek  Fidancılık olarak ismine doğru cinsler ve hastalık ve zararlardan arınmış ceviz badem fidanlarımızla pazara desteğimiz sürmektedir.

İsmine doğru hazırlanmış olan bahçelerin çoğalması ile yörenin verimliliğini artırdığı ve zenginleştirdiği gözlemlenmiştir.bu zenginlik özellikle yöremizde gözle görülür bir şekilde görülmüştür.

Bu büyümeyi son yıllarda geliştirilen özellikle ceviz ve badem gibi yeni ırkların getirisinin, pazara büyük katkısının olduğunu düşünüyoruz.

Ülkemizde gelecek yıllarda sürmesini tahmin ettiğimiz büyümenin içersindeki pazarda yerini alarak siz çiftçilerimize desteğimiz sürecektir.

Müşterimiz olmanız önemli değil dilediğiniz konuda bizleri arayarak sormak istediğiniz soruların cevaplarını uzman ekiplerimiz tarafından sizlere doğru bilgiler verilecektir.

ceviz fidanı

Satış, Üretim ve Pazarlama Sorumlusu :

Serkan KARGI: 0536 461 6586

KAYITLI OLDUĞUMUZ ODA VE BİRLİKLER.